Rozhodli ste sa stráviť tohtoročnú dovolenku pri Karibskom mori? Kuba je ideálnym miestom s množstvom vodných plôch, jaskýň a nádhernej miestnej prírody. Ponúka jedinečné turistické výlety za exotikou a príjemným oddychom. Nájdite si svoj exkluzívny hotelový rezort a dovolenku na Kube môžete okamžite zahájiť!

#1 Meliá Marina Varadero ***** – hodnotenie hotela 9,8

Tento luxusný hotelový rezort sa nachádza 15 km od centra Varadera. Hotel ponúka množstvo animačných programov, športových a relaxačných aktivít. Je vzdialený asi 5 minút chôdze od bielej piesočnatej pláže. Je tu lukratívne spa centrum, salón krásy, konferenčná miestnosť a 5 veľkých bazénov. K štandardnému vybaveniu izieb patrí kúpeľňa/WC, telefón, satelitná TV, kávovar a stropný ventilátor. Izby sú klimatizované. Pre deti sú tu dva samostatné bazény, ihrisko a detský kútik.

#2 Melia Las Americas ***** – hodnotenie hotela 9,6

Komfortný hotelový rezort je priamo na piesočnatej pláži uprostred tropickej záhrady. V hoteli možno ubytovať len klientov starších ako 18 rokov. K vybaveniu hotela patria štyri reštaurácie, pizzéria a bary. Súčasťou hotela sú ďalej štyri bazény, jacuzzi a terasa na opaľovanie. Hotel zabezpečuje lekársku starostlivosť. V priestranných dvojlôžkových izbách je klimatizácia, kúpeľňa s WC, trezor, kávovar a aj minibar. Z vodných športov sa klienti zameriavajú na windsurfing, katamarán a kajak.

#3 Iberostar Varadero ***** – hodnotenie hotela 9,4

Hotel nájdete priamo na piesočnatej pláži Varadero. K vybaveniu hotela patria štyri bazény s jacuzzi, fitness, sauna a masáže. Je tu celkovo päť reštaurácií, plážový bar a konferenčná sála. Zabezpečená je aj zdravotná služba. Pre náročnejších klientov s požiadavkou tichého, pokojného ubytovania je vybudované nové krídlo hotela. Vzdialené je približne dva kilometre od hlavných budov. V komfortných izbách s vlastným balkónom a sociálnym zariadením je aj klimatizácia, minibar a trezor. Klienti tu obľubujú vodné lyžovanie a potápanie.

#4 Tryp Cayo Coco **** – hodnotenie hotela 9,3

Tento komfortný hotelový rezort sa nachádza medzi prírodnou lagúnou a bielou piesočnatou plážou. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie a turistiku. Hotel je vybavený piatimi reštauráciami, barmi, dvomi bazénmi a aj konferenčnou miestnosťou. Pre deti je tu bazén a detský klub. V štandardných klimatizovaných izbách majú klienti vlastnú kúpeľňu s WC, minibar, TV a trezor. K dispozícii je buď balkón alebo terasa. Hotel organizuje rôzne animačné programy a kurzy španielčiny.

#5 Princesa Del Mar ***** – hodnotenie hotela 8,9

Myšlienkou tohto luxusného hotelového komplexu je oddych bez kompromisov. Ubytovanie sa poskytuje náročnejšej klientele vo dvojiciach alebo jednotlivo. Osoby mladšie ako 18 rokov tu nie je možné ubytovať. V izbách junior suite je klimatizácia, kúpeľňa, sprcha a WC. Pre hostí je na izbách dostupný aj telefón, satelitná TV, kávovar, trezor a minibar. Za príplatok si možno rezervovať izbu s výhľadom na more. Sú tu dva veľké bazény, tenisové kurty a relaxačné kúpeľné centrum.

#6 Royal Hicacos Resort & Spa ***** – hodnotenie hotela 8,9

Tento luxusný rezort tvorí niekoľko objektov postavených v jamajsko-kubánskom štýle. Sú obklopené tropickou záhradou s palmami. V nej sú tri bazény, vírivka, opaľovacia terasa a bar. V izbách typu junior suite je klimatizácia, ventilátor, kúpeľňa so sprchou a WC. K dispozícii je buď balkón alebo terasa. Mnoho relaxačných procedúr si môžu klienti užívať v spa centre so saunou, masážami a zábalmi.

#7 Sol Cayo Largo **** – hodnotenie hotela 8,8

Hotel sa nachádza na korálovom ostrove Cayo Largo del Sur. Je v bezprostrednej blízkosti pláže Lindaréna. Uprostred tropickej záhrady je veľký bazénový komplex, tri bary a divadlo s diskotékou. Na izbách je klimatizácia, ventilátor, minibar a satelitná TV. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, terasou alebo balkónom s výhľadom na more. Z vodných športov je tu v obľube windsurfing, šnorchlovanie a kanoe. V priebehu dňa môžu klienti zrelaxovať aj v posilňovni či na masáži.

#8 Iberostar Laguna Azul ***** – hodnotenie hotela 8,8

Hotelový rezort je vzdialený približne 45 km od letiska Varadero. Hotel leží priamo na krásnej piesočnatej pláži s bohatým kúpeľným centrom a bazénovými komplexmi. V štandardných dvojlôžkových izbách s prístelkou je klimatizácia, minibar, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchou. Z balkóna sa vám naskytne výhľad do záhrady a blízkeho okolia. Je tu tenisový kurt, fitness centrum, sauna, masáže a vírivka.

Autor: Mgr. Tatiana Janoková | 8. február 2019