Dovolenku na pobreží Jadranského mora si môžete vychutnať aj v nádherných čiernohorských destináciách. Čierna hora je výnimočnou krasovou aj horskou oblasťou. Spoznávajte bližšie tento čistý, ekologický kraj sveta aj vďaka službám a vybaveniu v lukratívnych hoteloch.

#1 Iberostar Bellevue **** – hodnotenie hotela 9,1

Ak túžite po ubytovaní s nádherným výhľadom na Jadranské more, v tomto lukratívnom hotelovom rezorte sa vám bezpochyby naskytne. Nachádza sa medzi sviežou zeleňou v kopcoch pri piesočnato-kamienkovej pláži. Ubytovať sa môžete v moderných, dvojlôžkových izbách s bočným alebo priamym výhľadom na more. Zabezpečené je aj ubytovanie v rodinných izbách. K vybaveniu hotela patria vonkajšie bazény, wellness služby a mnoho animačných programov pre deti aj dospelých.

#2 Montenegro Beach Resort **** – hodnotenie hotela 9,1

Hotel je v bezprostrednej blízkosti nádhernej piesočnatej pláže. Po príchode sa vám naskytne výhľad na lukratívnu hotelovú zástavbu s množstvom útulných reštaurácií, vonkajších bazénov, wellness centier a športovísk. Ubytovanie je možné v štyroch lukratívnych apartmánoch. V štandardných dvojlôžkových izbách je vlastné sociálne zariadenie, telefón, minibar, trezor, balkón alebo terasa. Klienti tu nachádzajú vytúžený relax buď vo vyhrievanom bazéne, pri športe alebo aj v tureckom parnom kúpeli.

#3 Falkensteiner Montenegro **** – hodnotenie hotela 8,8

Hotelový rezort vám ponúka výhľad na 2 km dlhú pláž Becici. Hotel je situovaný na kopci, teda bezprostredne obklopený nádhernou čiernohorskou prírodou. K vybaveniu hotela patrí bazén, posilňovňa a aj kasíno. Súkromie klientom zabezpečuje vlastná hotelová pláž. Je tu množstvo luxusných reštaurácií, kongresová sála, kaderníctvo a kozmetický salón. Klienti majú možnosť využiť služby wellness centra, sáun, solária a rôznych športovísk. V hotelových izbách je klimatizácia, drevené podlahy, káblová TV, sprcha a toaletné potreby.

#4 Tara **** – hodnotenie hotela 8,2

Uprostred krásnej prírody nájdete tento príjemný prázdninový rezort, kde sú vítané aj početnejšie rodiny s malými deťmi. V srdci malebnej bečičskej riviéry sa môžete ubytovať v modernej osemposchodovej budove s 283 izbami. Len 100 m vás delí od krásnej piesočnatej pláže. Pri hoteli je bohatá obchodná arkáda, veľký vonkajší bazén, detský bazén a terasa na opaľovanie. Je tu multifunkčné ihrisko a tenisové kurty. V priestranných rodinných izbách je spálňa a obývacia časť s rozkladacím lôžkom pre deti. Všetky izby sú nefajčiarske.

#5 Hotel Iberostar Bellevue **** – hodnotenie hotela 8,1

Tento hotelový rezort na pobreží Jadranského mora je ideálnym miestom pre milovníkov vodných športov. K vybaveniu hotela patrí aj reštaurácia, tanečná terasa či aperitív bar. Klienti sa môžu ubytovať v dvojlôžkových izbách s bočným alebo priamym výhľadom na more. Množstvo kultúrneho i športového vyžitia ponúka neďaleké centrum Budvy. Obľúbené sú tu vodné lyže, windsurfing či motorové člny.

#6 Princess Beach & Conference Resort **** – hodnotenie hotela 7,9

Na šiestom mieste sa nachádza luxusný plážový hotel, ktorý nájdete na príjemnej kamenistej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Súčasťou je aj lukratívne relaxačné centrum s vyhrievaným bazénom, vírivkou, tureckými a parnými kúpeľmi. Je tu aj fínska sauna, kozmetický salón a priestranná terasa na opaľovanie. V moderných dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky je vlastné sociálne zariadenie, telefón, klimatizácia, minibar, trezor, balkón alebo terasa. Izby sú nefajčiarske.

#7 Splendid Spa ****

Hotelový rezort Splendid Spa sa nachádza priamo na piesočnato-kamienkovej pláži s bohatými možnosťami na rekreáciu, zábavu, ale aj kultúrne vyžitie. Je tu mnoho reštaurácií, barov a v tomto hoteli nechýba ani lukratívne wellness centrum. Klientom sú zabezpečené bohaté kozmetické procedúry či oddych pri vonkajšom bazénovom komplexe. V štandardných dvojlôžkových izbách je sociálne vybavenie s vaňou alebo sprchou a WC. Na izbách je telefón, káblová TV, balkón alebo terasa. Hotel je situovaný v príjemnej tichej lokalite s nádherným výhľadom na hory.

#8 Regent Porto Montenegro *****

Hotelový rezort je priamo na privátnej pláži s bohatými relaxačnými a zábavnými vymoženosťami. Je tu obchodná arkáda, reštaurácie a bary. Obľúbené sú motorizované vodné športy, tenis a služby kúpeľného centra. V dvojlôžkových deluxe izbách majú klienti vlastnú kuchynku, vaňu alebo sprchu s WC a toaletné potreby. Z izieb sa vám naskytne výhľad na okolité hory.

Autor: Mgr. Tatiana Janoková | 8. február 2019