O bag

Večné témy: milujem olivy-nenávidím olivy, milujem teplo-nenávidím teplo, milujem mužov-nenávidím mužov… Tak by sme mohli pokračovať donekonečna. A presne do tejto kategórie patria aj kabelky O bag. Niektorí ich milujú, iní nenávidia. Jedno je však isté, snáď každý vie, o aké kabelky sa jedná a to je predsa dosť! Tak či tak, tento článok je pre všetkých. Ak je O bag váš nepriateľ, možno po prečítaní tohto článku zmeníte názor. A ak je vašou láskou, rozhodne čítajte ďalej o novinkách, ktoré pre vás O bag má.

Je nám jasné, že ako správna O bag maniačka, máte doma aspoň 10 odtieňov vo svojej zbierke, my tiež máme radosť z každej novinky. Môžeme ich rôzne zostavovať, obmieňať podľa svojich predstáv, chuti, outfitu a neustále zbierku rozširujeme.

Farba, o ktorú môžte túto sezónu zbierku rozšíriť, je žltá a všetky jej podobné odtiene. Tá je totiž v popredí v aktuálnych módnych trendoch. Súčasnou absolútnou “hot” farbou je Curry. Táto farba nielenže váš outfit nádherne rozžiari, ale je aj veľmi jednoducho kombinovateľná s mnohými odtieňmi oblečenia. A či už k nej zvolíte čierne koženkové rúčky, biele povrazy alebo čokoľvek iné, vždy bude kabelka i vy vyzerať skvele.

Kabelky O bag však nemajú len farieb od výmyslu sveta. Na differenta.sk nájdete aj množstvo nových tvarov tiel a tak môžete vašu zbierku doplniť aj novými tvarmi. Na top priečkach sa momentálne nachádzajú tvary O Bag O Square, O´50, O Twist alebo trebárs Urban. Aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, verte, že kabelka O Twist nie je len na pláž, hodí sa taktiež na bežné nosenie. S istotou môžme povedať, že maximalistický tvar Urban vás úplne nadchne. Oproti telu Standard sa líši tvarom rozširujúcim sa smerom hore. Tento elegantný tvar perfektne zladíte trebárs aj k business outfitu. A v neposlednej rade vás takisto očarí oválny tvar O´50 alebo naopak, hranatý tvar batôžku O Square. O Moon zas ohúri svojou minimalistickou eleganciou a menším tvarom, možno ju nosiť buď v ruke alebo, po pripnutí popruhov, ako crossbody.

A pokiaľ by ste nevedeli, s akými všetkými typmi outfitov sa dá O bag kabelka zladiť, na DifferentTV je diel úplne presne o tom, ako O bag zladiť s rôznymi outfitmi. A naozaj je možné nosiť svoju milovanú O bag do práce, na schôdzky, do mesta, k športovému outfitu, elegantnému, extravagentnému či romantickému. Skrátka takmer k čomukoľvek a kamkoľvek.

Justo

Návrhár Emanuele Magenta mal nápad, aby si ženy mohli kabelky nakombinovať podľa vlastných predstáv. Rôzne typy tiel, rúčok aj doplnkov robia z kabeliek JU’STO nástroj pre vašu módnu kreativitu. Toto všetko vymyslel už v prípade známej, vyššie spomínanej, značky O bag. Bol jej duchovným otcom a následne aj šéfdizajnér tímu, ktorý originálnu „stavebnicovú“ kabelku uvádzal do života. Po nejakej dobe Magenta začal tvoriť a posúvať ďalej vlastnú značku JU’STO.

Kabelky sú teda z rovnakého materiálu, tvar je samozrejme odlišný, ale o nič menej krásny. Telá sú dlhšie a naspodu zrezané do uhlov. Okrem kabeliek však Justo prichádza aj s niečím iným, nemenej obľúbeným medzi ženami. Ruksaky Justo! Sú roztomilé, minimalistické, primeranej veľkosti, ani malé, ani obrovské a nesmierne praktické vďaka svojmu plastovému materiálu EVA, ktorý je v podstate nezničiteľný. Do toho sa určite oplatí investovať. Navyše každý z nich disponuje odnímatľným vrecúškom vpredu, ktoré sa dá nosiť samostatne ako crossbody a takisto si ho môžete vymieňať a rôzne kombinovať, keď si kúpite ruksačikov viac.

Foto: differenta.sk