Sieť tepujem.sk poskytuje profesionálne služby čistenia a dezinfekcie ozónom. Prácu vykonáva odborný tím, ktorý sa rozumie najmodernejším materiálom a technológiám pri čistení. Aktuálne dosahujú najvyššie hodnotenia kvality naprieč celým Slovenskom. Pozitívne ohlasy a odporúčania získavajú aj na sociálnych sieťach či rôznych webových stránkach.

Hlavnou prioritou siete tepujem.sk nie je len poskytovať vysoko nadštandardné čistiace služby. Vychádzajú z presvedčenia, že len školený personál so vzťahom k tejto práci dokáže projekt podporovať a rozvíjať. Pri práci sa preto zameriavajú na jednotnosť v inováciách a postupoch.

Spôsob komunikácie so zákazníkom je v súlade s najvyššou profesionalitou, no rovnako aj s ľudskou pomocou a poradenstvom. Majú najlepších dodávateľov čistiacich prostriedkov a chémie. Pripravili si jednotný cenník. A od roku 2014 už aj dokonale rozvinutý systém čistiacich a dezinfekčných služieb. Celá sieť sa takto okamžite oboznámila s novinkami v danej oblasti, skúsenosťami a inovatívnymi produktmi.

Dnes už dokážu poskytovať služby približne na 70% územiach Slovenska. V oblasti čistiacich služieb sa stali lídrami, určujú trendy. Sú natoľko inšpiratívni, že projekt sa rozrastá aj na českú sieť tepujem.cz. Status ideálnej voľby čistenia a tepovania si udržujú aj vďaka odborným znalostiam a vzájomnej kolegiálnej pomoci.

Záleží im na vašom zdraví i zdraví vašich detí

Organizujú pravidelné školenia, kde sa zameriavajú na rozvoj jednotlivých pobočiek. Venujú sa aktuálnym skúsenostiam s čistením a spôsobu použitia najmodernejších prípravkov. Pri svojej práci využívajú viac ako 45 rôznych strojov. Bez problémov zvládnu vyčistiť niekoľko tisíc m2 plôch za krátky čas.

Kvalitným čistením dokážu predĺžiť životnosť aj napríklad čalúnenej sedačke či matracom. Za tieto nevzhľadné bytové doplnky sa už viac nebudete musieť hanbiť a zakrývať ich rôznymi dekami. O tom sa už presvedčili nielen stovky domácností, ale aj samotní výrobcovia nábytku.

S čistiacimi a dezinfekčnými službami siete tepujem.sk sa naozaj žije zdravšie! Svedčí o tom aj projekt Zdravá škôlka, s ktorým sa v roku 2015 stali finalistami súťaže Dobrý podnikateľ. Doposiaľ sa do projektu zapojilo viac ako 40 materským škôl. V rámci neho poskytujú materským školám jednu bezplatnú dezinfekciu ozónom zadarmo. Tá zbavuje vzduch baktérií a vírusov. Znižuje sa takto výskyt epidémií a celková chorobnosť.

Spoločnosť zabezpečuje aj pravidelné či hĺbkové tepovanie domácností a rôznych firemných priestorov. Kvalitné tepovanie neprináša iba estetické, ale aj zdravotné výhody. Váš koberec, gauč či kreslo budú nielen bez škvŕn a zápachu, ale aj všadeprítomných roztočov, spôsobujúcich rôzne alergické reakcie.

Tím spoločnosti tepujem.sk pracuje aj v nočných hodinách! Ich skúsenosti sú natoľko bohaté, že dokážu poskytnúť kompletné čistenie interiéru, kancelárií a vozidiel. Vďaka ich výborným čistiacim službám sa môžete pohybovať v zdravšom prostredí s vyššou kvalitou života!