Kúpeľňové predložky vyrobené z kvalitného materiálu, v štýlových vzoroch a farbách vám ponúka aj jeden z najlepších online obchodov na bytový textil a doplnky. Aktuálna ponuka na www.4home.sk je bohatá aj na sortiment kúpeľňových podložiek. Dokážu zútulniť priestor v kúpeľni, pod umývadlom či pred vstupom do vane. Sú príjemné na dotyk a už viac sa nebudete musieť obávať státia na studenej dlažbe. Dodajte vašej kúpeľni ten správny šmrnc za pomoci kvalitných kúpeľňových predložiek z expertného online obchodu!

#1 Sada kúpeľňových predložiek Ultra Kvet fialová

Sada kúpeľňových predložiek so zaujímavým kvetinovým vzorom na fialovom podklade je s rozmermi 60*100cm a 60*50cm. Disponujú latexovým náterom na rube, vďaka čomu sa nešmýkajú po podlahe. Možno ich prať pri teplote 30°C.

Cena: 37,99 €

#2 Kúpeľňová predložka Elli Vlny bordó

Kvalitná kúpeľňová predložka Elli je dostupná v luxusnej a výraznej bordó farbe s motívom vĺn. V aktuálnej ponuke s rozmermi 60*100cm vás dostatočne ochráni pred nepríjemným pocitom chladu počas státia pri umývadle či vstupe do vane. Disponuje latexovým náterom na rube, nešmýka sa teda po podlahe. Možno ju prať pri teplote 30°C.

Cena: 12,99 €

#3 Kúpeľňová predložka Avangard Krúžky sivá

Kúpeľňová predložka avantgardného štýlu v sivom farebnom prevedení so zaujímavými krúžkami dodá vašej kúpeľni na jedinečnosti a vás bez najmenších pochýb ochráni pred nepríjemným chladom na dlažbe. K dispozícii je s rozmermi 60*100cm, vďaka latexovému náteru zabráni pošmyknutiu pri vychádzaní z vane. Odporúčané pranie je pri teplote 30°C.

Cena: 12,99 €

#4 Sada kúpeľňových predložiek Ultra Kvapka modrá

Vyskúšajte túto jedinečnú sadu kúpeľňových predložiek s rozmermi 60*100 a 60*50cm so zaujímavým tematickým motívom kvapiek. Kúpeľňa môže byť plná kvapiek vody, no vás to rozhodne neohrozí. Stáť budete nohami pevne na protišmykovej podložke. K dispozícii je v modrom farebnom prevedení, prať ju môžete pri teplote 30°C.

Cena: 37,99 €

#5 Masážna protišmyková podložka do kúpeľne s magnetmi hnedá

Nepostrádateľným doplnkom do vašej kúpeľne sa už čoskoro môže stať táto praktická podložka s magnetmi, masážnymi a protišmykovými vlastnosťami. Obsahuje rôzne masážne prvky, magnety priaznivo pôsobia na prekrvenie dolných končatín, odstránia opuchy, bolesť a zápalové ohorenia. Súčasťou sú aj kvalitné prísavky pre priľnavosť ku kĺzavému povrchu. V aktuálnej ponuke ju možno zakúpiť v hnedom farebnom prevedení s rozmermi 70*39cm.

Cena: 11,99 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!