Kobercové behúne patria k dekoratívnym, praktickým, ale aj pohodlným doplnkom v ktorejkoľvek izbe vo vašej domácnosti. Najčastejšie sa umiestňujú do chodieb, alebo pred vstupom do miestnosti, no rozhodne to nie je žiadnym pravidlom. Priestor dokážu nádherne rozjasniť, zútulnia ho a chránia podlahu pred poškodením.

#1 Kobercový behúň Corrida terakota

Behúň Corrida v oranžovom odtieni s efektnými geometrickými útvarmi zútulni priestor v modernej predsieni, ale aj v praktickej kuchyni. Chráni podlahu pred zničením, je opatrený latexovým náterom na rube, čo vytvára protišmykový povrch. V prezentácii je s rozmermi 67*200cm.

Cena: 19,99 €

#2 Kobercový behúň Kocky hnedobéžová

Kobercový behúň v hnedobéžovej farbe s motívom kociek sa stane dekoratívnym aj praktickým prvkom vo vašej domácnosti. Pohyb po ňom je príjemný, hrejivý, má protišmykový náter na spodnej strane. Aby ste neznižovali trvácnosť materiálu, pri praní tohto behúňa nepridávajte aviváž. Dostupný je vo veľkosti 80*120cm.

Cena: 17,99 €

#3 Kobercový behúň Špirála červená

Moderný a efektný špirálový vzor tohto kobercového behúňa rozhodne nebude žiadnym zahanbením, ale ozajstným oživením interiéru. Je v sýtej červenej farbe, má protišmykový náter, rozhodne sa teda nemusíte báť nepríjemného kĺzania po podlahe. Je dostupný v rozmere 80*120cm.

Cena: 15,99 €

#4 Kobercový behúň Dlažba béžová

Tento kobercový behúň je navrhnutý v zaujímavom dlažbovom motíve, ktorý zaručene pridá vašim miestnostiam na elegancii. Pohyb po ňom bude nanajvýš pohodlný, taktiež disponuje protišmykovým náterom. Pri praní nepoužívajte aviváž, znehodnotíte tak kvalitu materiálu. Je v béžovej farbe a o veľkosti 80*120cm.

Cena: 18,99 €

#5 Kobercový běhoun Corrido béžová

Kobercový behúň Corrido v jemnom béžovom odtieni možno umiestniť v ktorejkoľvek izbe v domácnosti. Je praktický, pohodlný, v zimných mesiacoch vás ochráni pred nepríjemným pocitom chladu. Má zaujímavý geometrický vzor a disponuje protišmykovým náterom na rube. Je dostupný vo veľkosti 80*100cm.

Cena: 11,99 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!

Náš tip: Najlepšie čistia koberce v tepujem.sk. Viac informácií »