Už dávno neplatí, že výber plaviek pre dámy s plnšími krivkami má byť únavnou letnou výzvou. Všetky sme si rovné, a tak by to malo zostať aj pri navrhovaní lichotivých modelov dámskych plaviek. Prečo by ste sa mali podceňovať a zahanbene sedieť v šortkách a tričku? Hviezdou pláže sa môžete stať hneď po voľbe správneho strihu s výraznými farbami, drobnými bodkami či nariasenými nohavičkami. Cíťte sa príjemne aj v plavkách so sťahovacím efektom Tummy Control alebo ľahkých plážových šatách.

#1 Formujúce talianske jednodielne plavky Miradonna MI8022CLE

Očarujúce talianske formujúce jednodielne plavky sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu, ktorý okrem iných vlastností dokáže prirodzene tvarovať ženskú siluetu bez nepríjemného stiahnutia. V týchto plavkách ohúrite pánov na pláži vďaka priehľadným aplikáciám, mäkko vystuženým košíčkom a jemnej sieťovine na prednej strane. Doprajte si dokonalý plážový outfit, aký poskytujú jednodielne plavky Miradonna.

Cena: 111,99 €

#2 Dámske jednodielne plavky Vacanze Luxuy bez kostíc

V tomto exkluzívnom dizajne z talianskej kolekcie Vacanze okúzlite romantickým kvetinovým motívom a jedinečnou plavkovinou, ktorá je uprostred košíčkov efektne krížená. Príjemný pocit z nosenia podporí zvnútra hebká látka a extra ľahký, rýchloschnúci materiál prívetivý k dámskej pokožke. Košíčky sú mäkko vystužené a bez kostíc, nohavičková časť je klasického strihu s pružnými okrajmi.

Cena: 51,34 €

#3 Dámske dvojdielne plavky Samanta

Plavky Samanta sú neodolateľnou výzvou pre dámy s veľkými prsiami. Lepšiu stabilitu pŕs zabezpečuje všitý bočný diel nevystužených košíčkov. Tie a rovnako aj nohavičky sú podšité druhou, slabšou vrstvou úpletu, ktorý dodáva plavkám pre hladné mužské oči zaujímavý vzhľad. Okúzľujúca nohavičková časť má na bokoch sťahovacie šnúrky v tuneli. Plnšie bruško zakryje vyšší strih nohavičiek s miernym vykrojením.

Cena: 64,98 €

#4 Dámske dvojdielne plavky Dots III. Vystužené s kosticami

Aj tento nadčasový dizajn s bodkami lichotí dámam s väčším poprsím, a to vďaka vystuženým košíčkom ušitým v obľúbenom strihu v tvare písmena T. Obvod je pružný a bez bočných kostíc, stred košíčkov zdobí jemná mašlička. Bodkované nohavičky sú klasického strihu a po bokoch so šnúrkami na viazanie. Jednoduchý strih, prívetivý materiál a vzor, ktorý opticky uberie zopár kíl! Preto aj my odporúčame dvojdielne plavky Dots III.

Cena: 54,98 €

#5 Dámske dvojdielne plavky Night vystužené

Zažite vzrušujúcu letnú noc aj vďaka okúzľujúcim čiernym plavkám Night s mäkko vystuženými košíčkami v tvare písmená T. Z vnútornej strany sú zosilnené plavkovou sieťovinou. Ďalšou z výhod, ktoré tieto plavky poskytujú dámam plnších tvarov, je mierne riasenie na bokoch nohavičiek a zaväzovanie regulovateľné výšku pása. Zvnútra sú podložené komfortnou plavkovou látkou, ktorá zabezpečuje príjemný pocit z nosenia.

Cena: 46,98 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!