Pred príchodom chladných jesenných a zimných mesiacov sa nechajte inšpirovať ponukou flanelových obliečok v bohatej škále farieb a motívov. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny, z husto tkanej látky, ktorá je upravená počesaním. Práve preto sú flanelové obliečky príjemné na dotyk a navyše dostatočne hrejivé. Vyberte si z tých najkrajších flanelových obliečok, ktoré aktuálne nájdete v ponuke na www.4home.sk.

#1 4Home Flanelové obliečky Checker

Príjemné flanelové obliečky s nadčasovým vzorom kociek v kombinácii bielej, sivej a červenej farbe. Aj v tých najchladnejších dňoch vám tento žiarivý flanel rozjasní spálňu a zahreje tých najväčších zmrzlíkov. Obliečky klasických rozmerov na jednolôžkový štandard sa prakticky zapínajú na zips a ich odporúčané pranie je pri teplote 40°C.

Cena: 13,99 €

#2 Flanelové obliečky Vlna žltá

Za žblnkajúcimi vlnami sa nemusíte plaviť do neznáma, stačí ak si tento svieži, letný model vyhľadáte v aktuálnej ponuke flanelových obliečok. Obliečky sú hrejivé, majú moderné zapínanie na zips, k dispozícii sú v žltom farebnom prevedení. Súprava flanelových obliečok vo vzore vlna je určená na klasický jednolôžkový a predĺžený štandard.

Cena: 18,99 €

#3 Flanelové obliečky Retro oranžová

Flanelové obliečky Retro sú v ponuke s garanciou rozmerovej aj farebnej stálosti z vysoko kvalitnej bavlny pre pohodlný a hrejivý spánok. Rozžiarte svoju spálňu týmito jedinečnými obliečkami staršieho štýlu a vzoru s osobitým a nenapodobiteľným akcentom. Obliečky sa odporúča prať naruby zatiahnuté na zips pri teplote 40°C. Sú navrhnuté pre jednolôžkový štandard.

Cena: 25,49 €

#4 Flanelové obliečky Zeitgeist 6616/100

Luxusné flanelové obliečky nemeckej značky Zeitgeist sú neuveriteľne mäkké a príjemné na dotyk. V sivom farebnom prevedení a v kvalitnom bavlnenom materiáli dodajú do vašej spálne eleganciu, štýl, harmonický a pokojný spánok. Obliečky treba prať na ruby, nesmú sa bieliť ani chemicky čistiť. Sú určené na predĺžené jednolôžko. Možno ich sušiť v sušičke, majú klasické zapínanie na zips.

Cena: 35,49 €

#5 Flanelové obliečky Konvalinka fialová

Romantický kvetinový vzor rozžiari v zimných mesiacoch aj tú najmelancholickejšiu spálňu. Vďaka príjemnému, hrejivému flanelovému materiálu sa vám ani náhodou nebude chcieť ráno vstávať. Majú pohodlné, praktické zapínanie na zips, možno ich prať pri teplote 40°C a sú určené pre rozmery štandardného jednolôžka.

Cena: 18,99 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!