Elegantné dekorácie v podobe praktických závesov nielenže oživia a zútulnia váš interiér, ale stanú sa praktickým každodenným pomocníkom v domácnosti. Majú funkciu zatemňovaciu, ochránia vás pred ostrým svetlom, rovnako tlmia aj hluk z vonku. Potrebujú vaše okná oživiť? Odpoveď v e-shope www.4home.sk vyhľadajte ešte dnes! Krásna domácnosť potrebuje predsa luxusné a pestré závesy.

#1 Zatemňovací záves Mia fialová

Zatemňovací záves Mia je tou správnou voľbou pre spestrenie vašej spálne, obývacej či hosťovskej izby. Dostupný je v sýtej fialovej farbe, ochráni vás pred nepríjemným ostrým svetlom, teplom, ale aj chladom. Tento elegantný a multifunkčný pomocník v domácnosti je opatrený krúžkami s priemerom 4cm. Možno ho prať pri teplote 30°C, jeho rozmery sú 140*245cm.

Cena: 27,49 €

#2 Záves s krúžkami Grain hnedá

Dekoračný záves Grain dodá miestnosti luxusný šmrnc vďaka atraktívnym geometrickým vzorom na snehobielom podklade. Redukuje prenikanie svetla, je vybavený krúžkami pre ľahšie upevnenie na garnižu. Vzory sú v hnedom a sivom farebnom prevedení. Záves je vo veľkosti 150*245cm.

Cena: 27,49 €

#3 Japonská stena Blossom červená

Záves Blossom rozžiari každý moderný interiér prostredníctvom pestrého kvetinového vzoru v červenej farbe. Plní funkciu tienidla na spôsob deliacich japonských stien medzi miestnosťami či rôznymi kútmi. V hornej aj dolnej časti sú tunely . Horný tunel umožňuje nasadenie na garnižu, dolný je určený pre plastové závažia. Rozmery tohto elegantného závesu sú 50*245cm.

Cena: 19,99 €

#4 Záves s riasiacou páskou Roko biela

Aj pri tomto produkte sa uplatnilo, že v jednoduchosti je skrytá skutočná krása. Záves Roko možno použiť v obývacej izbe, no rozhodne skrášli a zútulni aj modernú spálňu. Je vyrobený z kvalitného materiálu (100% polyester), ktorý garantuje jeho trvácnosť. Je v nádhernom bielom farebnom prevedení a vo veľkosti 140*245cm.

Cena: 19,99 €

#5 Albani Zatemňovací záves s krúžkami Rosalina ružová

Oživte okná vo vašej domácnosti so značkou Albani. Zatemňovací záves Rosalina sa stane elegantnou dekoráciou v ktorejkoľvek izbe. Skvele drží tvar, je opatrený krúžkami v priemere 4cm. Má zaujímavý kvetinový vzor v ružovej farbe, rozmery tohto závesu sú 140*245cm.

Cena: 43,49 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!