Už žiadne ďalšie výhovorky, prečo ste nestihli ísť cvičiť! My máme pre vás päť tipov na bežecké pásy, ktoré sa vám hodia domov. Vyberte si jeden a cvičenie už nikdy nebude jednoduchšie!

#1 Bežecký pás inSPORTline inCondi T50i

Prvý bežecký pár sme vybrali s maximálnou rýchlosťou 20 km/hod s možnosťou zdvihnutia do pätnástich polôh. Displej je podsvietený a môžete si tu aj pripojiť tablet. Tento pás môžete zložiť a nezaberie vám toľko miesta, má aj kolieska na premiestňovanie. Súčasťou balenia je aj hrudný pás, ktorý sa bluetoothom prepojí so strojom.

Cena: 781,90 €

#2 Bežecký pás inSPORTline Sprynkl

Druhý v poradí je bežiaci pás bez motoru, kde si manuálne nastavujete záťaž a napájanie je cez tužkové baterky. Vďaka tomu je hmotnosť stroja menej ako 30 kilogramov, dá sa aj zložiť. Na počítači si môžete sledovať aj spálené kalórie. Dizajn pásu je do červeno-siva.

Cena: 172,50 €

#3 Bežecký pás inSPORTline Neblin

Tento bežiaci pás je vhodný pre ľudí, ktorí potrebujú rekonvalescenciu. Súčasťou pásu je aj bezpečnostný popruh, veľké tlačidlo STOP a držadlá. K sledovaniu progresu slúži LCD displej s jednoduchým ovládaním.

Cena: 506,10 €

#4 Bežecký pás inSPORTline inCondi T60i

Ak hľadáte ľahko úložný bežecký pás s až 20 stupňami náročnosti, ste na správnej adrese. Navyše sa dá prepojiť s hrudným pásom, ktorý je súčasťou. Pás má krátke držadlá so snímaním tepovej frekvencie a podsvietený LCD monitor.

Cena: 1 016,60 €

#5 Magnetický bežecký pás inSPORTline Excel Run

Posledný pás na behanie sme vybrali so špeciálnymi orbitrekovými držadlami, ktoré vám pri rýchlej chôdzi rozhýbu aj vrchnú časť tela. Pás je bez motoru, takže si záťaž musíte nastavovať ručne a jednoducho sa skladá. Súčasťou je aj malý monitor.

Cena: 242,50 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!