Detské izby musia spĺňať všetky požiadavky rodičov, ale aj detí! Zároveň viete, že dieťa vyrastie a izba sa bude musieť vymeniť, preto sme vám vybrali päť cenovo prijateľných skvelých zostáv detských izieb!

#1 Detská izba Gemo 1

Na prvé miesto sme vybrali súpravu z dubového bledého dreva, ktorej dominantou je poschodová posteľ, pod ktorou sa dá vysunúť do priestoru písací stolík. Ďalej je tu komoda, závesná polička a šatníková skriňa. Všetky úchytky majú krásnu sýtu červenú farbu.

Cena: 696,60 €

#2 Detská izba BRW Caps 1

Druhá zostava je pre väčšie deti, kde je jednolôžková posteľ a šatníková skriňa je rohová, takže má dostatok úložného miesta. Nechýba nočný stolík, polička či vitrína a písací stôl. Celá súprava je vyrobená z jasného dubu so žiarivými azúrovo modrými aplikáciami.

Cena: 954,60 €

#3 Detská izba Replay

Ďalšia súprava pre detskú izbu je v bielej farbe s výraznými oranžovými úchytkami. Posteľ je nízka s vysúvacími oddelenými šuplíkmi. Ďalej je súčasťou aj komoda a rohová skriňa s dvomi dverami. Písací stôl s malou skrinkou a polička na stenu sú skvelé pre školopovinných žiakov.

Cena: 555,50 €

#4 Detská izba Domino II CASA-4094

Či pre dievčatá, či pre chlapcov je určená táto zostava zo žltého jaseňa a hráškovými dvierkami či šuplíkmi. Posteľ je vyvýšená s úložným priestorom. Samotnú stenu tvorí dvojdverová skriňa, regál a široká polica na stenu rozdelená na štyri časti. Vonkajšie dve majú dvierka, vnútorné sú otvorené.

Cena: 354,90 €

#5 Detská izba Iks 1

Ako poslednú sme vybrali dubovú zostavu so sivým grafitom. Posteľ je jednolôžková a jej čelo má zelenú farbu a má vysúvací šuplík. Šatníková skriňa je hlboká a jej dvere majú bledú farbu. Súčasťou je aj počítačový stolík, regál a dve rôzne veľké zelené poličky na stenu. Všetky úchytky na dvierkach majú tvar písmena X, idú do priestoru a sú čierne.

Cena: 818,20 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!