Čas strávený na pláži, pri bazéne či na horách, by ste mali stráviť v krásnych dvojdielnych plavkách, ktoré vyzdvihnú vaše krivky a perfektne vám sadnú.

#1 Dámske dvojdielne plavky Laguna Red Bustier

Prvé plavky sú z rýchloschnúceho materiálu a vo farebnej kombinácii čiernej a ružovej. Podprsenka má trojuholníkové košíčky bez výstuže a tiež bez kostíc. Zaväzuje sa okolo krku i v zadnej strane. Nohavičky majú na bokoch prestrihy, ktoré sú na jednej časti ružové, na druhej čierne ako zvyšok spodného dielu.

Cena: 41,98 €

#2 Dámske dvojdielne plavky Vacanze Happiness II s kosticami

Nasledujúce plavky sú ušité z tenšieho materiálu, ktorých podprsenka má aj kostice, aj vyberateľné vypchávky a odopínateľné ramienka sa viažu okolo krku. Plavky sú farebné, dominujú odtiene zelenej a ružová, vrchný pás podprsenky a nohavičiek je zdobený strapcami.

Cena: 45,48 €

#3 Dámske dvojdielne plavky David Mare Gleam s kosticami

Tretie plavky v poradí sú jednoduché, no o to viac sa vám môžu páčiť. Podprsenka má strih jednodielneho čierneho pásu s vrchným slonovinovým lemom, viaže sa okolo krku, má i kostice. Nohavičky sa zaväzujú na bokoch a celé sú olemované rovnakým lemom ako podprsenka.

Cena: 38,98 €

#4 Dámske dvojdielne plavky Graciana

Ďalšie plavky sú pre dámy s väčším poprsím, pretože podprsenka má vysoký strih a široký trojuholníkový tvar. Navlieka sa cez hlavu a vrchná časť je čipkovaná. Nohavičky majú vysoký pás a na bokoch sú malé čipkované lemy. Plavky majú krásnu sýtu lososovú farbu.

Cena: 53,98 €

#5 Dámske dvojdielne plavky Ladia

Piate sú krásne plavky v obľúbenom námorníckom štýle. Podprsenka má trojuholníkový tvar s vypchávkami, ktoré sa dajú vyberať. Ramienko okolo krku je pevné bez nastavovania dĺžky, prispôsobuje sa zaväzovanie okolo obvodu.

Cena: 44,98 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!