Jednoduché, krásne a lacné oživenie vášho interiéru poskytnú záclony či záclonové komplety v aktuálnej ponuke na www.4home.sk. Zaistia vám dostatok súkromia a pomáhajú pri tepelnej izolácii bytu. Nájdite si ich vo vhodnom rozmere a vami prijateľnom štýle.

#1 Záclona Emanuel farebná

Záclona Emanuel dokonale zútulni a skrášli váš interiér. Hodí sa do každej miestnosti, no veselým, farebným motýlím motívom spestrí sympatickú detskú izbičku. Je to kusová záclona, obšitá a pripravená na zavesenie. Tvorí ju mix hravých farieb, je dostupná v rozmeroch 300*150cm. Odporúčané pranie je pri teplote 30°C.

Cena: 21,99 €

#2 Záclona Paula, 280 x 130 cm

Záclona Paula si svoje čestné a nenápadné miesto nájde napríklad v útulnej obývacej izbe, hosťovskej či v honosnej predsieni. Ide o kusovú, žakárovú záclonu s možnosťou našitia stuhy na horný okraj. Jej stiahnutím vznikne pravidelné a štýlové nariasenie. Dostupné sú tri varianty veľkosti, na prezentovanom obrázku má záclona rozmer 280*130cm.

Cena: 12,99 €

#3 Albani Záclona Conrad

Záclona Albani je vyrobená z bieleho priesvitného materiálu s efektným strihom a zaujímavými ornamentmi. Je to kusová záclona, obšitá a pripravená priamo na zavesenie. Je dostupná vo veľkosti 300*145cm a v bielom farebnom prevedení. Odporúča sa prať pri teplote 40°C.

Cena: 23,49 €

#4 4Home Záclona Sandra

Záclona Sandra v atraktívnom kvetinovom štýle rozjasní a zútulni moderný, praktický interiér. Je v bielom farebnom prevedení, dostupná v troch veľkostných variantoch. Prezentovaná je s rozmermi 250*150cm. Možno ju použiť v štýlovej spálni či študentskej alebo hosťovskej izbe.

Cena: 7,99 €

#5 Záclona so skrytými pútkami Pietro purpurová

Záclona v purpurovej červenej farbe sa stane dokonalým prostriedkom pre zmodernizovanie vášho domova. Rozjasní, skrášli a dodá príjemnú atmosféru vo vašom interiéri. Je vyrobená z kvalitného, trvácneho materiálu, jej rozmery sú 135*245cm.

Cena: 19,99 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!