Túži vaše dieťa po elektrickom autíčku, no vy neviete, kde a aké vybrať a navyše sa vám zdajú ceny za ne vysoké? Vybrali sme vám päť kusov za skvelú cenu, stačí si len vybrať.

#1 BENEO Audi R8 Spyder červené

To pravé červené Audi R8 pre vaše dieťa vo veku od 3 do 8 rokov má čiernu koženú sedačku a rýchlosť do sedem kilometrov za hodinu. Na jedno nabitie vydrží jazdiť autíčko až 8 hodín. Na ovládaní je núdzová brzda, ktorá auto okamžite zastaví. Dvierka sú otváracie a na palubnej doske sa dá zapnúť rádio či pripojiť telefón.

Cena: 199,00 €

#2 BENEO BMW S1000 RR čierna

BMW trojkolka v čiernej farbe pre chlapcov do štyroch rokov a s nosnosťou dvadsať kilogramov. Maximálna rýchlosť je 2 kilometre za hodinu a plyn sa pridáva na pedále na stupačke. Sedačka je kožená.

Cena: 62,00 €

#3 BENEO BMW X6 2x motor – čierne

Tretie autíčko bez strechy pod značkou BMW je vhodné pre deti do 8 rokov a maximálne do 35 kilogramov. Má tri rýchlosti pre jazdu vpred a jednu dozadu. Palubovka má aj zábavné zvukové efekty a najvyššia rýchlosť je sedem kilometrov za hodinu. Rodič môže cez diaľkové ovládanie zasahovať do jazdy.

Cena: 219,99 €

#4 BENEO EL. AUTÍČKO RSX 4X4 biele

Táto nasledujúca štvorkolka je ideálna aj pre dve deti vo veku približne štyroch rokov. Kapota je v bielej farbe, sedačka kožená a podvozok je dostatočne zdvihnutý aj na používanie v náročnejšom teréne. K autíčku môžete pripojiť telefón s hudbou. Pod sedačkami je malý úložný priestor.

Cena: 309,00 €

#5 BENEO Elektrické autíčko Audi Q7 model 2016, biele

Posledným je biely model Audi bez strechy s najvyššou rýchlosťou sedem kilometrov za hodinu s pohonom na zadné kolesá. Môžete si vybrať až tri rýchlosti a rodičia majú plnú kontrolu nad jazdou na ovládači. Autíčko má funkčné predné i zadné svetlá.

Cena: 215,00 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!