Nádherné, praktické a navrhnuté v modernom štýle – aj také sú sety prikrývok a vankúšov v ponuke na www.4home.sk pre pohodlný spánok! Sortiment je bohatý na prikrývky a vankúše z ozdravujúcej aloe vera, s termoregulačnými vlastnosťami či celoročným využitím.

#1 Set prikrývky a vankúša Aloe Vera celoročný

Tento kvalitný set prikrývky a vankúša je určený na celoročné využitie. Obsahuje aloe vera a disponuje certifikátom kvality Oko – tex. Dvojité prešitie prikrývky zabezpečuje stálosť výplne, ktorá je vyrobená z dutého vlákna. Set je v bielej farbe, možno ho prať pri teplote 60°C, podľa rozmerov je vhodný na štandardné jednolôžko.

Cena: 25,49 €

#2 Set prikrývky a vankúša Thermo Line duo Calme

Tento hrejivý set s garanciou teplotného komfortu je ako stvorený pre tých, ktorí sa radi babušia predovšetkým v zimných mesiacoch. Prikrývka je vyrobená z dvoch vrstiev, spojená bočným švom a vďaka vzniknutej vzduchovej vrstve si udržiava termoregulačné vlastnosti. Set sa neodporúča sušiť v sušičke, prať ho možno pri 60°C. Je navrhnutý na zimné sezónne využitie a použiteľný pre jednolôžkový štandard.

Cena: 39,49 €

#3 4home detský set prikrývky a vankúša Teddy Bear

Pre detičky je v aktuálnej ponuke aj tento rozprávkový set s motívom medvedíka. Pre ich pohodlný a príjemný spánok im môžete zakúpiť detskú perinku na celoročné využitie s výplňou dutého, antialergického vlákna. Vankúš tvorí ešte jeden vnútorný vankúš z netkanej textílie. Vrchnú časť bez problémov možno samostatne prať. Vankúš z netkanej textílie má zapínanie na zips a vypĺňa ho guľôčkové vlákno, objem ktorého sa dá regulovať.

Cena: 21,99 €

#4 4Home set prikrývky a vankúša Relax klasik

Kvalitný set Relax klasik je na povrchu opatrený brúseným mikrovláknom, vďaka ktorému si vychutnáte maximálne komfortný a pohodlný spánok. Výplň je z kvalitného dutého mikrovlákna, vďaka čomu môžu tento set využívať aj astmatici či alergici. Set má zaujímavé kvetinové prešitie, je vhodný na celoročné použitie. Podľa rozmerov je určený pre klasický jednolôžkový štandard. Možno ho prať pri teplote 60°C.

#5 Set prikrývky a vankúše Kamilka celoročná/zimná

Prikrývka a vankúš Lux sa vďaka vysokej výplňovej gramáži hodia skôr na chladnejšie noci. Príjemne vás zahrejú, obsahujú výplň z dutého antialergického vlákna. Sú vysoko odolné a rýchloschnúce. Vankúš sa zapína na zips, je teda možné regulovať guľôčkovú výplň. Set je určený pre jednolôžkový štandard. Odporúčané pranie len na 40°C.

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!