Niet nad zvodné podprsenky v čipkovaných motívoch, ktoré dokážu vytvarovať krásne poprsie a zabezpečiť oporu a stabilitu počas celodenného nosenia. Na www.astratex.sk sa nešetrí ani luxusnou ponukou sexy čipiek tiahnucich sa zvodným ženským dekoltom. Čipkované podprsenky v atraktívnych dizajnoch sú zaručeným TOP riešením na príjemné intímne chvíle vo dvojici či pod luxusnú večernú róbu, v ktorej máte chuť rozžiariť takmer celú sálu.

#1 Podprsenka Anette Black vystužená

Podprsenka je bohato zdobená kvetinovou čipkou. Je navrhnutá do tvaru T, čím vytvára dokonalé zaguľatenie pŕs. Košíčky sú podporené mäkkou výstužou. Unikátne zdobenie pozostáva z luxusnej 3D kvetinovej výšivky. Stred dekoltu je nižší, má všité kostice a vypodložené ramienka s možnosťou regulovať dĺžku. Vzadu po obvode sa nachádza elastický priedušný materiál podporený bielizňovou gumičkou. Tým sa eliminujú nežiaduce zárezy.

Cena: 18,19 €

#2 Podprsenka Chante nevystužená

Podprsenka Chante vytvára zaujímavý kontrastný efekt čiernej a béžovej farby. Je doplnená o špeciálny bardot strih, vďaka čomu dokáže zvodne vyrysovať hornú líniu pŕs. Prsia sú podopreté zospodu, košíčkami sa tiahne pevná čipka a dekolt spevňujú všité kostice. Košíčky zdobí nádherný tyl s drobným kvetinovým vzorom. Podprsenka je podšitá tylom v béžovej farbe. Ramienka sa dajú vzadu dĺžkovo regulovať. Stred je vyšší a zdobený mašličkou.

Cena: 22,39 €

#3 Podprsenka Selma Wine Push-UP

Luxusná podprsenka Selma vo výraznom vínovom odtieni zabezpečuje push-up efekt a je zdobená nádhernými čipkovanými detailmi. Pod výraznou červenou čipkou presvitá béžový základ. Košíčky sú vystužené, ramienka možno odpínať a regulovať na zadnej strane. V dekolte aj po bokoch sú kostice pre dokonalé spevnenie poprsia. Čipkovaný stred je zdobený jemnou mašličkou uprostred.

Cena: 20,14 €

#4 Podprsenka Reggia nevystužená

Podprsenka Reggia je navrhnutá v luxusnom čipkovanom vzore s kvetinovou výšivkou. Košíčky sú nevystužené, strihané do tvaru písmena T, čím sa jednoznačne hodia do hlbokých výstrihov. Košíčky sú v priehľadnom tyle. Po boku ich dopĺňa sieťovina. Stred je vyšší, stabilitu dekoltu zabezpečujú všité kostice. Ramienka sú pevne prišité a možno ich dĺžkovo nastavovať. Po obvode sú poddajné, vyrobené z elastického materiálu. Dostupná v bielej a čiernej farbe.

Cena: 23,99 €

#5 Podprsenka Gypsy vystužená

Táto modro-fialová podprsenka v nádhernom čipkovanom dizajne púta pozornosť špeciálnymi trojuholníkovými košíčkami s kosticami a mäkkou výstužou. Má vyberateľné push-up vypchávky. Prsia sú dostatočne spevnené a zaguľatené. Čipka prechádza až na ramienka, tie sa dajú dĺžkovo upravovať. Sedlo je nízke a zdobené mašličkou s príveskom.

Cena: 46,99 €

#6 Podprsenka Scarlette nevystužená

Podprsenka Scarlette je jemne priehľadná, má nevystužené košíčky z dvojitej vrstvy tylu. Vrchná časť košíčkov je zdobená nádherným vyšívaným motívom. Ramienka sa upravujú podľa potrebnej dĺžky na zadnej strane. Stred je vyšší a zdobený mašličkou. Po obvode je elastická sieťovina so všitými bočnými kosticami.

Cena: 30,99 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!