Hrejivým a vkusným doplnkom vo vašich šatníkoch sa pri minimálnych hrejivých lúčoch stanú tieto fenomenálne dámske svetre. Vašu pozornosť nežiadajú, vy si ich ochranu pred chladom samy vypýtate. V našej prezentácii sa nachádzajú len tie, ktoré nesú v sebe štýlovosť a možnosť zateplenia zároveň. Preto sa dobrovoľne neukracujte o tieto žiadané jesenné modely.

#1 BÉŽOVÝ KRÁTKY PLETENÝ KARDIGÁN

Nádherný pletený kardigán vás zaručene nenechá uzimenou ani v zimných mesiacoch. Aj keď tento pohodlný sveter prezentujeme v neutrálnej béžovej, svojím zaujímavým strihom a mierne elastickým materiálom vás okamžite zaujme. V pletenej podobe mu nechýbajú ani raglánové rukávy. Je doplnený štýlovou kapucňou. Chýba klasické zapínanie.

Cena: 31,92 €

#2 BIELY ĽAHKÝ PLETENÝ KARDIGÁN

Tento na pohľad jednoduchý, nadčasový sveter, respektíve ľahký pletený kardigán, dokážeme zakomponovať v takmer každom jesennom outfite. Je pohodlný a dokonale kombinovateľný. Jeho prednosťou je vzor háčkovaného materiálu. Má golier a dlhý rukáv. Chýba mu zapínanie a praktické vrecká. Dostupný je v univerzálnej veľkosti.

Cena: 19,20 €

#3 ČIERNY ĽAHKÝ PULÓVER

Tento ľahký, tenký pulóver je určený na teplejšie jesenné dni. Jeho trendy dominantou sa stáva oversize strih a raglánové ¾ rukávy. Tie sú zdobené zlatými pruhmi, čím sveter každopádne udržiavajú v elegantnom dizajne. Váš prirodzený sexepíl vyhrotí priehľadný materiál. Veľkosť svetra je univerzálna.

Cena: 15,90 €

#4 GRAFITOVÝ PREDĹŽENÝ KARDIGÁN

V jesenných outfitoch rozhodne nepodceňujte účel predĺžených kardigánov. Vyberáme z ponuky univerzálnych veľkostí a trendy grafitového odtieňa. Kardigán siaha až do oblasti stehien, riziko nepríjemného prechladnutia je teda minimalizované. Súčasťou sú dve vrecká v prednej časti. Aj na tomto modeli absentuje zapínanie.

Cena: 22,20 €

#5 BIELY SVETER S PERLIČKAMI A ŠNUROVANÍM

Nádherným elegantným oživením melancholických dní sa môže stať aj tento biely sveter. Jeho TOP ozdobným prvkom sa stáva práve šnurovanie na zadnej časti. Je navrhnutý vo voľnom, oversize strihu. Eleganciu tohto svetra dopĺňajú ozdobné perličky. Prezentovaný model zodpovedá veľkosti S-L. Jeho súčasťou je náprsné vrecko.

Cena: 17,20 €

#6 BORDOVÝ KRÁTKY PLETENÝ KARDIGÁN

Ak ste zástankyňou výrazných odtieňov a rady vzbudzujete pozornosť, nechajte sa inšpirovať týmto nádherným pleteným kardigánom. Model vyberáme v žiarivom, bordovom odtieni. Kardigán má typický raglánový rukáv a mierne rozšírený strih od drieku nadol. Nemá zapínanie ani praktické vrecká, no zato vás pred nepriazňou počasia dokáže ochrániť kapucňa.

Cena: 31,92 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!