Potrpíte si na tom, aby vaše plavky spĺňali viacero kritérií v jednom plážovom outfite? Máte rady eleganciu, ktorou zaručene pobláznite značnú väčšinu pánov v jednej destinácii? Okrem obdivu túžite aj po príjemnom priľnavom materiáli, v ktorom sa budete cítiť ako dáma s požadovanými mierami, no nebude im chýbať ani voľnosť a vzdušná látka? A ak máte ešte jednu požiadavku, tak my vás predbehneme – nasledujúca ponuka z www.astratex.sk sa nesie v štýle najkrajších dámskych zoštíhľujúcich a formujúcich plaviek pre úžasnú postavu!

#1 Formujúce talianske jednodielne plavky Miradonna MI8044

Na týchto asymetrických plavkách Mirandonna vám hneď padne do oka ich výrazná geometrická potlač na prednej strane a zvodné ramienko s kovovou ozdobou, ktoré prechádza v zaujímavé ukončenie v zadnej časti. Efektný asymetrický vzor zahaľuje mäkko vystužené košíčky bez kostíc, v dolnej časti sú zakončené plochou gumou. Plavky sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu, prirodzene tvarujú ženskú siluetu.

Cena: 70,84 €

#2 Formujúce talianske jednodielne plavky Miradonna MI8033

V týchto plavkách sa na pláži zmeníte na neskrotnú levicu. V prednej časti je výrazný zvierací motív, sú podšité druhou, jemne formujúcou vrstvou. Aj tieto plavky vám zaručujú prirodzené tvarovanie ženskej siluety, voľné a pružné sú aj okraje nohavičiek. Ich zadná strana je neutrálna – čierna so zvislým švom.

Cena: 104,99 €

#3 Formujúce talianske jednodielne plavky Miradonna MI8042

Luxusné dámske jednodielne plavky podšité sťahujúcou pružnou látkou, ktorá formuje a opticky zoštíhli oblasť pásu. Oblasť pŕs je prekrytá jemným čierno-zlatým prúžkovým materiálom a v oblasti pod prsiami sa efektne kríži. Nápadité je aj pripojenie ramienok ku košíčkom s výraznými sponami.

Cena: 108,99 €

#4 Formujúce talianske jednodielne plavky Miradonna MI8043 s kamienkami

Ak sme vám sľubovali zvodnosť a eleganciu v jednom plavkovom outfite, tak vám ju práve predstavujeme – na prednej strane je výrazná geometrická potlač a žiadnemu bystrému oku neuniknú ani našité trblietavé kamienky. Týmto outfitom budete dráždiť mužské okolie a rovnako aj možnosťou regulovať vykrojenie nohavičiek šnúrkami v tuneli. Toľko zvodnosti a optického zoštíhlenia v jednom modeli plaviek!

Cena: 127,99 €

#5 Dámske jednodielne plavky curves Dominica Navy

Ďalšie z radu dámskych jednodielnych plaviek, ktoré okrem komfortného strihu a Tummy Control efektu (optické zoštíhlenie pásu, bruška a bokov) ponúkajú svojim nositeľkám aj radosť z nápaditého, nestarnúceho vzoru – na prsiach samé bodky. Košíčky majú vyberateľné vypchávky, bez kostíc a voľne prechádzajú v široké ramienka. Na chrbte sú mierne vykrojené a ďalším dráždivým efektom je prekríženie plavkoviny na prsiach.

Cena: 29,99 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!