Pre luxusný a kvalitný spánok netreba hneď hľadať pomoc v špecializovaných centrách či anatomicky prispôsobených vankúšoch, stačí sa pohodlne usadiť a nakúpiť v online obchode www.4home.sk. O kvalitné bavlnené obliečky z pevných a trvanlivých tkanín tam rozhodne nie je núdza! Vychutnajte si pohodlný a príjemný spánok vo veľmi žiadanej bavlne de luxe. Nádych skutočného luxusu pocítite hneď po prvom…. spánku!

#1 Bavlnené obliečky Zen

Posteľné obliečky Zen boli vyrobené v ČR z bavlnenej tkaniny. Husté, veľmi jemné priadze sa postarajú o príjemný spánok v nadýchanom dvojlôžkovom štandarde. Túto bavlnenú príjemnosť na dotyk si môžete vychutnať v sivom farebnom prevedení v kombinácii s rôznymi geometrickými útvarmi. Dostupné sú tri veľkostné varianty, na obrázku prezentovaný je rozmer 220*200cm paplón a 70*90cm vankúš (2ks). Posteľné obliečky majú zapínanie na všitý zipsový uzáver.

Cena: 47,49 €

#2 Bavlnené obliečky Delux Carla vínová

Posteľné obliečky v krásnej vínovej farbe s jemnými vzormi a vysokou hustotou priadzí vám poskytnú pohodlný a luxusný odpočinok. Ozvláštnite svoj spánkový rituál za pomoci hebkého, 100% bavlneného materiálu v jednolôžkovom štandarde s rozmermi 140*200cm paplón a 70*90cm vankúš. Obliečky sa zapínajú na zips, nie po celej šírke, ale odšité 10cm od kraja, aby nedošlo k vypadávaniu rohov prikrývky či vankúša. Obliečky sú vyrobené v ČR s rozmerovou rezervou 5 – 7cm. Po vypraní na 60°C a následnému zrazeniu materiálu nadobudnú veľkosť uvedenú na obale.

Cena: 23,49 €

#3 Bavlnené obliečky Sedef ružová

Obliečky Sedef sú prezentované ako inšpiratívny a upokojujúci sprostredkovateľ pokojného spánku. Sú navrhnuté v ružovom a fialovom prevedení s jemnými ornamentmi. Balenie obsahuje 1 obliečku na vankúš (70*90) a 1 obliečku na prikrývku (140*220). Odporúčané sú na jednolôžkový predĺžený štandard. Zapínajú sa na zips. Ak im chcete zabezpečiť materiálovú a farebnú trvácnosť, mali by ste ich prať naruby pri teplote 40°C v prostriedkoch na jemné a farebné prádlo.

#4 Matějovský Bavlnené obliečky Como

S bavlnenými obliečkami Como pocítite nielen pohodlnosť pri zaspávaní, ale dokonale si vychutnáte aj príjemné ranné vstávanie. Spoznajte kombináciu moderného štýlu s upokojujúcimi farbami v rafinovaných tyrkysových a sivých tónoch. Prémiová kvalita značky Matějovský sa vyznačuje jemnou, 100% bavlnou, s pohodlným zapínaním na zips. Posteľné obliečky sú vhodné na jednolôžkový predĺžený štandard.

Cena: 35,49 €

#5 Bavlnené obliečky Street modrá

Pouličný štýl nie je typický len pre hip-hopovú scénu či klasickú odevnú módu, ale ako môžeme vidieť, dá sa plnohodnotne využiť aj pri navrhovaní kvalitných posteľných obliečok. V tomto modernom štýle so zaručenou stálosťou farieb a rozmerov si vychutnáte čaro luxusného spánku v jemnej, príjemnej bavlne de luxe. Súprava obsahuje obliečku na vankúš a prikrývku klasických rozmerov na jednolôžkový predĺžený štandard.

Cena: 23,49 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!