Uteráky patria k veciam v domácnosti, ktorých nikdy nie je dosť a vždy sa zíde nejaký navyše. Pozrite sa na týchto nasledujúcich päť kvalitných tipov uterákov a vyberte si niektorý z nich.

#1 Darčeková sada bambus Ankara zelená

Na prvé miesto sme vybrali sadu dvoch uterákov – väčšej osušky a menšieho uteráku na ruky či tvár v zelenej farbe so vzormi. Uteráky sú vyrobené z prírodného vlákna z bambusov a desať percent tvorí bavlna. Materiál schne rýchlo.

Cena: 17,99 €

#2 Set pareo + turban

Tento biely set je must-have! Je vyrobený zo stopercentného bavlneného froté príjemného materiálu, ktorý má dobrú savosť. Súčasťou setu je pareo, ktoré nahrádza osušku a zapína sa na patenty, a turban ideálnejší na mokré vlasy ako uterák.

Cena: 23,49 €

#3 Sada uterákov a osušky Zebra biela

Tretia v poradí je sada troch uterákov vyrobených zo stopercentnej bavlny. Súčasťou balenia je jedna veľká osuška a dva menšie, rovnako veľké uteráky, všetky z nich v čierno-bielom zebrovom vzore. Vyhýbajte sa používaniu aviváže, aby ste udržali savú vlastnosť materiálu.

Cena: 17,99 €

#4 Uterák s výšivkou Mamička béžová, 50 x 100 cm

Hľadáte kvalitný uterák, ktorý môžete darovať milovanej mame? Našli sme pre vás čisto bavlnený uterák rozmerovo niečo medzi osuškou a malým uterákom. Je v béžovej neutrálnej farbe s tmavohnedými vzormi a má nápis Mamička. Ideálny pre tú vašu!

Cena: 11,99 €

#5 Uterák Rainbow červená, 50 x 70 cm

A v neposlednom rade sme vybrali krásnu farebnú osušku vyrobenú stopercentne len z bavlny, čo zaručuje príjemný pocit na dotyk. Osuška má päť pásov na dĺžku a každý z nich má iný odtieň červenej farby od najtmavšej po najbledšiu.

Cena: 5,99 €

Nevybrali ste si? Pozrite si kompletnú ponuku!